• تاریخ انتشار : 1400/06/24 - 09:03
  • تعداد بازدید خبر : 162
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون سازمان بازرسی کل کشور در جلسه شورای دستگاه‌های نظارتی استان کردستان:

شورای دستگاه‌های نظارتی استان محل هماهنگی برای حل مشکلات مردم باشد

سومین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی استان کردستان با حضور معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی عرب انصاری در این نشست که با حضور نمایندگان دیوان محاسبات، سازمان برنامه‌وبودجه، اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه کردستان در محل بازرسی کل استان برگزار شد، با اشاره به جایگاه شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی در استان‌ها گفت: شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی مورد تائید مقام معظم رهبری است و با موافقت ایشان آغاز به کار کرده است و می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه دبیرخانه شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی در سازمان بازرسی است افزود: اغلب دستگاه‌های عضو درخواست دارند که برای دبیرخانه تشکیلات قائل شده و فعال‌تر شود که این موضوع در دست بررسی است. اخیراً نیز دبیر و رییس جدید دبیرخانه شورای دستگاه‌های نظارتی کشور در سازمان بازرسی کل کشور تعیین شد.

عرب انصاری گفت: شورای دستگاه‌های نظارتی استان باید محل هماهنگی برای حل مشکلات مردم باشد. برخی اقدامات مانند سنگ سنگینی است که برداشتن آن در توان یک دستگاه نیست و باید همه دستگاه‌ها یک گوشه کار را بگیرند. به عنوان نمونه علت اصلی حل نشدن مسئله آلودگی هوا که هر سال تکرار می‌شود، عدم شکل‌گیری هماهنگی بین دستگاهی است.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی