صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

خراسان جنوبی

بازدید سرزده بازرس کل استان خراسان جنوبی از مرکز بهداشت شهرستان بیرجند

 

 

 

 

بازدید سرزده بازرس کل استان خراسان جنوبی از مرکز بهداشت  شهرستان بیرجند
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان خراسان جنوبی، سیدمسلم مظهری به همراه کلیه بازرسان این اداره کل از مرکز بهداشت شهرستان بیرجند بازدید کرد.
بازرس کل استان خراسان جنوبی ضمن تشکر از کارکنان مرکز بهداشت بیرجند در مبارزه شبانه‌روزی با ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم برای عبور از این شرایط بحرانی، اظهار داشت: در این مقطع حساس همه باید دست‌به‌دست هم داده و با خدمت‌رسانی به آحاد جامعه، علاوه بر نجات بیماران و حفظ سلامت مردم، رضایت‌مندی آنان را ارتقا بخشیم که این مهم در این مقطع حساس با تلاش شبانه‌روزی شما پزشکان و کادر درمانی به انجام می‌رسد.
دکتر زنگویی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بیرجند نیز ضمن ارائه آمار و گزارشی از آخرین وضعیت مرکز بهداشت و اصناف و اقدامات در دست اجرا و برنامه‌های آتی، از حضور بازرس کل و بازرسان بازرسی کل استان تشکر و ابراز امیدواری کرد با حضور بازرس کل و بازرسان، مشکلات و کمبودها از قبیل منابع و امکانات برطرف شود.
در ادامه بازدید مشترکی از سوی بازرسی کل استان و مرکز بهداشت انجام شد که در حدود 6 ساعت به طول انجامید و در این بازدید کد رهگیری سامانه سلامت وزارت بهداشت تمام اصناف شهر بیرجند مورد بررسی قرار گرفت. در این بازدید همه‌ی بازرسان اداره کل بازرسی استان و مرکز بهداشت حضور داشتند.
در طول این بازرسی سرزده، بازرسان اداره کل بازرسی استان خراسان جنوبی، اعضای اصناف را برای دریافت کد رهگیری سامانه سلامت وزارت بهداشت راهنمایی کردند.


١٦:٣٥ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٤٤٥٩    /    تعداد نمایش : ١٧٢شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است