صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار جمعی از ایثارگران با رئیس سازمان بازرسی کل کشور

دیدار جمعی از ایثارگران با رئیس سازمان بازرسی کل کشور
 

 

 

 

 

 

اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران با حضور در سازمان بازرسی کل کشور در نشستی صمیمانه با حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان دیدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان در این دیدار که روز گذشته برگزار شد، با اشاره به جایگاه والای ایثارگران گفت: هیچ‌کس جز مقام پروردگار قادر به تشکر از مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان نیست و امروز اگر پرچم نظام برافراشته است، این حتماً به برکت خون شهدا و ایثارگران است.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور بابیان اینکه حل مشکل ایثارگران وظیفه آحاد جامعه است گفت: هر کس در هر مقام و مسئولیتی که دارد باید در جهت صیانت از ارزش‌ها قدم برداشته و توجه داشته باشد که هر خدمتی که به جامعه ایثارگران دارد، خدمت به نظام و انقلاب است و ما نیز از هر تلاشی که در حوزه مأموریت قانونی ما باشد، دریغ نکرده و نخواهیم کرد.
وی از اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران خواست که شکایتشان از دستگاه‌ها و نهادهای مسئول را مستند و مستدل به سازمان بازرسی کل کشور ارائه دهند و گفت: ما به‌عنوان سازمان بازرسی کل کشور ناظر بر اجرای صحیح قوانین و حسن اجرای امور هستیم و مواردی که به سازمان گزارش می‌شود، حتماً بررسی خواهیم کرد.
در بخش نخست این دیدار، اعضای هیئت‌مدیره شبکه ملی ایثارگران ضمن بیان مشکلات این بخش از جامعه، گلایه‌هایی نسبت به برخی دستگاه‌ها و نهادهای مسئول بیان کردند.


١٤:٠٠ - سه شنبه ١٢ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٤٢٠٢    /    تعداد نمایش : ٩٠٧شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است