سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1400/10/04 - 13:02
  • تعداد بازدید خبر : 309
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
دکتر خدائیان در نشست با مدیران اداره‌کل حوزه ریاست تاکید کرد؛

پیگیری فوری، مستمر و جدی مکاتبات و دستورات صادره در بازه زمانی مشخص/ اطلاع رسانی هنرمندانه مورد توجه قرار گیرد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر تهیه کلیپ‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی هنرمندانه به منظور استفاده از ظرفیت‌های مردمی در این سازمان تأکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان بازرسی کل کشور، دکتر خدائیان در نشست با مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌المللی سازمان بازرسی و مدیران این اداره‌کل ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، به اهمیت حوزه ریاست، به عنوان موتور محرکه سایر بخش‌ها اشاره کرد و با یادآوری نقش پشتیبانی و نظارتی این قسمت از سازمان، به بیان نکاتی پرداخت.

وی با بیان اینکه نوع رفتار کارکنان در حوزه ریاست باید ناظر بر پشتیبانی و حمایت از همکاران و برخورد توام با احترام باشد، بر لزوم توجه به مقوله رازداری به عنوان اصلی مهم برای مدیران و کارکنان این اداره‌کل، تاکید کرد.

عضو شورای‌عالی قوه‌قضاییه پیگیری فوری، مستمر و جدی مکاتبات و دستورات صادره را در بازه زمانی مشخص، خواستار شد.

وی با بیان اینکه هم‌افزایی و تعامل در حوزه ریاست سازمان بازرسی باید به طور ویژه دیده شود، پاسخگویی و پیگیری به موقع مکاتبات استانی و در نتیجه آن، تسری این موضوع به همه بخش‌های ستادی و استانی سازمان را مورد تاکید قرار داد.

این مسئول عالی قضایی به جایگاه مهم روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی مردم با سازمان بازرسی کل کشور اشاره کرد و برنامه‌ریزی برای فعال‌تر شدن این بخش، رصد به موقع اخبار در فضای مجازی، آسیب شناسی درونی و بیرونی و انجام نظرسنجی‌های مردمی را مورد توجه قرار داد.

دکتر خدائیان بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پیرامون اطلاع‌رسانی در قوه‌قضاییه را مورد اشاره قرار داد و بر تهیه کلیپ‌های آموزشی و اطلاع‌رسانی هنرمندانه به منظور استفاده از ظرفیت‌های مردمی به عنوان ناظران بیرونی سازمان بازرسی تاکید کرد و خواستار تحول در این حوزه شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیرامون حفاظت از اسناد طبقه بندی شده به بیان نکاتی پرداخت و بر توجه و تعهد ویژه به این مقوله تاکید کرد.

دکتر خدائیان با اشاره به نقش مهم اداره بین‌الملل سازمان بازرسی کل کشور، اقدامات صورت گرفته در این حوزه را مورد تأکید قرار داد و از تبیین نقشه راه‌ و خط‌مشی این اداره در جلسه‌ای جداگانه خبر داد.

عضو شورای عالی قوه‌قضاییه اقدام عاجل برای ساماندهی امورات دبیرخانه را مورد تاکید قرار داد و خواستار تسریع در این زمینه شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از مدیران این بخش خواست که با دقت نظر، نهایت سرعت و توجه به رویکرد جهادی نسبت به انجام امور اقدام کنند.

وی همکاری همه بخش‌ها با مدیر دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌المللی سازمان بازرسی و هم‌افزایی بیش از پیش را مورد تاکید قرار داد.

 

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی