صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

سراج در مراسم تودیع و معارفه بازرس‌کل استان فارس:

در مسیر مبارزه با فساد با معاون و شریک جرم نیز برخورد خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، مراسم تودیع حجت‌الاسلام سیدرسول محمودآبادی بازرس کل استان فارس و معارفه کاظم اکرمی بازرس کل جدید استان فارس و رئیس منطقه 3 بازرسی کشوری با حضور ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، محمد احمدی استاندار و علی القاصی مهر رئیس‌کل دادگستری استان فارس و دیگر مقامات استانی برگزار شد.

در این مراسم همچنین ابراهیم شاهرخیان معاون برنامه‌ریزی و امور مجلس، حمیدرضا سارنجی مدیرکل حفاظت‌واطلاعات و ابوالفضل روستایی سرپرست اداره‌کل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌المللی سازمان بازرسی کل کشور و بازرسان کل منطقه 3 بازرسی کشوری حضور داشتند.

سراج طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: از روز گذشته که به شیراز آمدم، هرکجا می‌روم از قانون‌مداری و قاطعیت آقای محمودآبادی رضایت کامل دارند.

وی افزود: الحمدلله آقای اکرمی میز از قضات پرکار و خوش‌نام است که در دادگستری کازرون کارنامه بسیار خوبی از خود بر جای گذاشت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: سال گذشته مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی و فرهنگ تأکید فراوانی داشتند اما باید دقت کرد که این مسائل صرفاً به سال گذشته محدود نمی‌شود و ما قصد داریم پیگیری این موارد را در سال جدید نیز ادامه دهیم.

سراج با اشاره به هماهنگی سه قوه در مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با افرادی که مانند زالو خون مردم را می‌مکند، برخورد کنیم؛ در این مسیر نیز نه‌تنها با مباشر، بلکه با معاون و شریک جرم نیز برخورد خواهیم کرد.

وی بابیان اینکه یکی از وظایف بازرسان سازمان بازرسی ارائه پیشنهادات به دستگاه‌های اجرایی است، گفت: در مهرماه سال 93 در مجلس تصویب شد که ارائه این پیشنهادات ضمانت اجرایی داشته باشد و در صورت استنکاف مجازات حبس دارد اما بازرسان باید دقت کنند که پیشنهادات قابل‌اجرا و دارای ضمیمه قانونی بدهند چراکه ما نمی‌خواهیم چوب لای چرخ دستگاه‌های اجرایی بگذاریم.

در ادامه رئیس سازمان بازرسی از خدمات حجت‌الاسلام محمودآبادی تقدیر و تشکر کرد و کاظم اکرمی را به‌عنوان بازرس کل استان فارس معرفی کرد.

 


گزارش تصویری

 


١٣:١٦ - يکشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٤    /    شماره : ٨٢٦    /    تعداد نمایش : ١٦٥٩٣شعار سال 97
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است