صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

گیلان

بازرس کل گیلان: اجرای فرامین مهم و راهبردی پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب در دستور کار جدی بازرسی کل گیلان قرار می‌گیرد

بازرس کل گیلان: اجرای فرامین مهم و راهبردی پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب در دستور کار جدی بازرسی کل گیلان قرار می‌گیرد
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان گیلان، با توجه به فرارسیدن موسم بهار طبیعت و آغاز سال نو در آغازین ساعات کاری در سال 1397، بازرس کل گیلان با همکاران این بازرسی دیدار نمود.
در این ملاقات که در فضایی صمیمی برگزار شد مسرور بازرس کل گیلان با آرزوی صحت و سلامتی برای همه همکاران در حوزه‌های مختلف به پیام نوروزی سال 1397 رهبر معظم انقلاب اشاره نموده و خاطرنشان کرد: این پیام مهم و راهبردی که حاوی نکات مهم و ارزشمندی است و مسئولیت همه ما در دستگاه‌های نظارتی را دوچندان می‌کند و باید در تحقق این شعار در همه دستگاه‌های اجرائی کوشید و تلاش نمود تا ضمن سرلوحه قرار دادن این نقشه راه گام‌های مؤثر و سازنده‌ای برداشت.
وی با اشاره به نقش مهم و اساسی همه مسئولین و مردم و تولیدکنندگان نقش این سه حوزه را بسیار با اهمیت دانست و گفت: هر سه حوزه یادشده می‌بایست به‌صورت جدی و دقیق نسبت به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند و در تمام تصمیم‌گیری‌ها به تحقق این مهم بپردازند.
در ادامه مسرور با اظهار تأسف از وقوع حریق‌های اخیر در جنگل‌های گیلان و ضمن بیان برخی کاستی‌هایی که به‌واسطه کمبود امکانات و عدم نظارت دقیق از مراتع و جنگل‌ها وجود دارد افزود: از امروز بازرسان و کارشناسان گروه زمین، منابع طبیعی و محیط‌زیست ضمن بررسی دقیق میزان خسارت‌ها، نسبت به احصاء و شناسایی دلایل این اتفاق و راه‌های جلوگیری از وقوع حوادث مشابه اقدام نموده و گزارش این حریق‌های وسیع در جنگل‌های گیلان را به‌تفصیل ارائه نمایند.
در پایان بازرس کل گیلان مجدداً ضمن آرزوی سالی همراه با صحت و بهروزی برای همکاران، توصیه‌هایی از قبیل گذشت و توجه به رأفت اسلامی و انجام دقیق تکلیف و وظایف سازمانی و رعایت نظم و انضباط اداری نمود.

 


١٤:٤٠ - چهارشنبه ١٥ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٨٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٢٤شعار سال ۱۳۹۸: رونق تولید
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است