بازرسی کل استان هرمزگان
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان هرمزگان  


  چاپ        ارسال به دوست

هرمزگان

بازدید بازرس‌کل استان هرمزگان از پروژه‌های عمرانی و بیمارستان فاطمه الزهرا(س) قشم

بازرس‌کل استان هرمزگان از بیمارستان فاطمه الزهرا(س) قشم و پروژه‌های عمرانی این جزیره بازدید كرد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان هرمزگان، ابوالفتح ابوالهادي بازرس‌کل اين استان به همراه معاون اداره کل روز پنجشنبه مورخ 15-5-94 جهت بررسی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی قشم ضمن حضور در جزیره قشم از بيمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) اين جزيره بازديد كرد.

ابوالهادی در خصوص انتقاد مسئولان قشمي از تغيير كاربري اين بيمارستان گفت: در این پرونده اداره كل بازرسي هرمزگان وضعيت، موقعيت و ابعاد اين تغييرات را از جوانب مختلف مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

ابوالهادی اضافه کرد: در این زمینه اطلاعات و داده‌های بسیاری گردآوري و در حال کارشناسی موضوعات مطرح‌شده در این زمینه هستیم.

وی در بخش دیگری از بازدید گفت: طرح‌های مشارکت آماده‌سازی اراضی 155 هکتاری با کاربری مسکونی تجاری و 34 هکتاری انبارهای درگهان زير ذره‌بین اداره كل بازرسي استان هرمزگان قرار دارد.

ابوالهادي همچنین از مراحل احداث انبار و تسطیح اراضی مجتمع‌های مسكوني درگهان نیز بازديد کرد و گفت: بازرسی‌کل استان هرمزگان امسال براي دومين بار است که از طرح‌های عمراني قشم بازديد می‌کند.

وي همچنين از نظارت سازمان بازرسي بر طرح‌های مختلف قشم خبر داد و گفت: با انجام مطالعات دقيق و بررسی‌های كارشناسي، اجازه نخواهيم داد حقوق دولت و ملت تضییع شود.

بازرس‌کل هرمزگان خاطرنشان كرد: بازرسی‌های مختلفي كه از كارخانه پودر ماهی سوزا، مجتمع صدف درگهان و استحصال زمين داشته‌ایم، در جريان است و تا حصول نتيجه قطعي ادامه خواهد داشت.

وي تأکید كرد: سازمان بازرسي از سه سال پيش كار مطالعه نحوه واگذاري اراضي موسوم به فرودگاه قديم قشم را در دستور كار قرار داده بود.

ابوالفتح ابوالهادی در پایان جريان بازديد از چند طرح عمراني جزيره قشم، راجع به اراضی معروف به فرودگاه قدیم قشم افزود: اين اراضي هم‌اکنون در مركز شهر قرار دارد.

وي اضافه كرد: در شرايط فعلي با غیرفعال و متروکه شدن فرودگاه امکان استفاده از اراضی آن با همان کاربری وجود ندارد و تصمیم‌گیری در مورداستفاده از اراضی با منطقه آزاد می‌باشد و بر همین اساس اقدام به واگذاری اراضی شده، لیکن در فرآیند واگذاری اقدامات نادرستی صورت گرفته است.

ابوالهادي اظهار كرد: اخبار منتشرشده در رسانه‌ها مبني بر فروش برج مراقبت فرودگاه بین‌المللی قشم صحت ندارد.

بازرس‌کل هرمزگان تأکید كرد: فرودگاه جديد و بین‌المللی قشم هم‌اینک مشغول فعاليت است و جابجايي مسافران هوايي به اين جزيره از طريق همين فرودگاه انجام می‌شود.

ابوالهادي اظهار اميدواري كرد با انجام بازرسی‌های دقيق و همكاري مردم و مسئولان بتوان از حقوق آحاد جامعه در قبال متخلفان دفاع كرد.

 

 


١٦:٣٦ - دوشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٢٩    /    تعداد نمایش : ٩٣٠٦فراخوان جذب نیروی انسانی در قالب امریه سربازی
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است