صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک قاضی سراج به مناسبت سالروز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بسم‌الله الرحمن الرحیم


همکاران ارجمند سازمان
روز نوزدهم مهر، سالروز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور را به تمامی خواهران و برادران پرتلاش در این مجموعه، تهنیت عرض می‌‌نمایم و از خداوند منّان، توفیق روزافزون برای ادامه فعالیت‌‌های جهادگرانه شما را در عرصه‌‌های نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قانون در کشور خواستارم.
    سازمان بازرسی کل کشور مانند تمام نهادهای مقابله با فساد در جهان، سازمانی است که تکیه‌‌گاه اصلی آن بر نیروی انسانی کارآمد، برنامه‌‌های اثربخش و اجرای دقیق آن‌ها قرار یافته است. ازاین‌رو، توجه به این مبانی سه‌‌گانه و تقویت آن‌ها به معنای انتظار برای رسیدن به نتایجی درخور و تأثیراتی چشم‌گیرتر در مسیر دستیابی به اهداف است.
    بر کسی پوشیده نیست که پدیده فساد و جرم، اگرچه برخاسته از لایه‌‌های عمیق در اجتماع و کارکردهایی پیچیده از عناصر اجتماعی است، اما سازمان‌‌های مقابله‌گر با آن‌ها، به‌عنوان یکی از ارکان اصلی زنجیره‌‌ای تلقی می‌‌شوند که هدف آن، کاهش میزان فساد، افزایش سلامت اجتماعی و جریان یافتن زندگی در محیطی با آرامش بیشتر است. ازاین‌رو، کارکنان چنین دستگاه‌‌هایی، سربازان سپاه پاکی و سلامت هستند که گام‌به‌گام، آلودگی‌ها را از ساحت حیات اجتماعی‌‌- اقتصادی یک ملت می‌‌زدایند.
    سازمان بازرسی کل کشور با سابقه درخشان و به‌عنوان با قدمت‌‌ترین نهاد مقابله با فساد در تاریخ معاصر کشور، افتخار دارد با بهره‌‌مندی از تلاش مدیران و کارشناسانی مؤمن و انقلابی، کارآمد و منضبط، در راه تقویت بنیان‌‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و در ذیل توجهات حضرت ولی‌‌عصر(عج) و در مسیر منویات مقام معظم رهبری، کار مقابله با فساد را با همکاری دیگر نهادهای سیاسی- اجتماعی- اقتصادی تا دستیابی به جامعه‌‌ای عاری از هرگونه کژی و آلودگی پیگیری و دنبال نماید.
    در اینجا بار دیگر فرارسیدن سالگشت تأسیس سازمان بازرسی کل کشور را به همکاران گرامی تبریک گفته و سلامت و بهروزی ایشان و خانواده‌‌های معزز آن‌ها را از درگاه خداوند خواستارم.

 

ناصر سراج
 


٠٨:٠٠ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٤١    /    تعداد نمایش : ١١٠٧شعار سال ۱۳۹۸: رونق تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است