صفحه اصلی > اخبار > اخبار استان‌ها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازرس کل گیلان در دیدار نوروزی با همکاران :

سازمان بازرسی در راستای شعار امسال و به منظور تحقق دستورات رهبر فرزانه انقلاب از نقش مهم و پررنگی برخوردار است

روابط عمومی بازرسی کل گیلان اعلام کرد: در آغازین روز شروع کار و فعالیت بازرسی کل گیلان جمعی از همکاران، متشکّل از کارکنان صف و ستاد در نشستی که در محل دفتر بازرس کل گیلان برگزار شد حضور بهم رساندند.
دراین نشست صمیمی سیف‌الله مسرور بازرس کل گیلان ضمن تبریک سال نو و آغاز بهار طبیعت و تقارن این ایام  با میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، عزت و سربلندی ایران اسلامی و مردم این سرزمین و همکاران و خانواده های محترمشان را از خداوند منّان مسئلت نمود.
در ادامه این نشست وی با بیان شعار سال1396 «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» که مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب بود این شعار و دستور معظم له را یک نقشه راه و نقطه راهبردی در ادامه مسیر و انجام تکالیف و وظایف سازمان بازرسی به عنوان مهّم ترین دستگاه نظارتی کشور نامیده و خاطرنشان کرد : با توجه به اختصاص ارقام بالائی که در خصوص تولید و ایجاد فرصت های شغلی به استان گیلان تعلق گرفته است بازرسی می بایست بر محل و میزان هزینه کردها نظارت دقیقی صورت دهد تا شاهد انحراف و یا سوءجریانی در مسیر ایجاد اشتغال و امر تولید نباشیم.
البته بازرسی کل گیلان در اواخر سال پیش به برخی از موضوعات مبتلابه تولید و اشتغال پرداخته ولی این مقدار کفایت نمی کند و باید در سال جدید ضمن بهره گیری از ظرفیت های نیروی انسانی موجود در بازرسی استان از توان و ظرفیت کارشناسی شبکه بازرسان افتخاری که به حمدا... از توانمندی و قدرت علمی و تخصصی بالائی برخوردارند، نیز استفاده نموده و دقیقاً اتفاقات و موضوعات تخصصی این حوزه را در استان مورد رصد و پالایش قرار دهند.


١٦:٥٩ - دوشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٨٩٦١شعار سال 97
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است