صفحه اصلی > اخبار > اخبار استان‌ها 


  چاپ        ارسال به دوست

در بازدید سرزده از بازرسی کل استان البرز صورت گرفت:

دستور قاضي سراج براي بررسي آخرين اقدامات دستگاه‌های اجرايي در جهت رفع آلودگي هواي شهر كرج

قاضي ناصر سراج در بازديد از بازرسي كل استان البرز دستور داد تا آخرين اقدامات دستگاه‌های اجرايي استان در جهت رفع آلودگي هواي شهر كرج بررسي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان بازرسي كل كشور قاضي ناصر سراج رئيس سازمان بازرسي كل كشور، روز گذشته به‌صورت سرزده از اداره كل بازرسي استان البرز بازديد و عملكرد اين اداره كل را بررسي و ارزيابي كرد.
بر اساس اين گزارش رئيس سازمان بازرسي كل كشور ضمن بازديد از تمام بخش‌های اداره کل استان البرز، طي نشستي با مديركل و بازرسان البرز آخرین وضعیت برنامه‌های سال جاری و دستاوردها و چالش‌های موجود در حوزه بازرسی آن استان را مورد بررسی قرار داد.
قاضي سراج در این نشست با تأکید بر رعایت دقیق قانون به جایگاه خطیر سازمان بازرسي در نظام اداری کشور اشاره كرد و گفت: با توجه به رسالت سازمان که نظارت بر اجرای صحیح قوانين و نظارت بر حسن جریان امور است، مهم‌ترین راهبردهای حاکم بر برنامه‌های سال جاری سازمان، شناسایی و مقابله با سوء جریانات اداری و مفاسد اقتصادی، پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اصلاح ساختارها و فرایندها و هم افزایی و ارتقاء عملکرد واحدهای نظارتی دستگاه‌های اجرایی است.
رئيس سازمان بازرسي كل كشور با اشاره به جایگاه منحصر به فرد استان البرز در بین استان‌های کشور، بر شناسایی و حل مشکلات و معضلات استان تأکید كرد.
وي به معضل آلودگی هوا در کلان شهرها به‌ویژه شهر کرج اشاره كرد و دستورات صریحی به‌منظور بررسی آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی استان در جهت رفع آلودگی هوای شهر کرج در قالب یک برنامه بازرسی فوق‌العاده صادر كرد. همچنین مقرر گردید آخرین وضعیت طرح تحول نظام سلامت و نحوه ارایه خدمات مرکز خدمات درمانی به بیماران در برنامه بازرسی فوق‌العاده دیگری بررسی شود.
بازرس کل استان البرز نيز در اين نشست گزارشی از آخرین اقدامات و دستاوردهای اين اداره كل ارائه كرد.
در جریان این بازدید، ابراهیم شاهرخیان معاون برنامه‌ریزی و امور مجلس سازمان نیز، قاضی سراج را همراهی ‌کرد.


١٤:٣٣ - يکشنبه ١٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢١٩٨    /    تعداد نمایش : ١٧٤٠٤شعار سال 97
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است